Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Сушилня SAMSUNG DV 203 AEW/XAC - ­ от 110 на 220V

Форум » Кошче » Кошче [Страници (2): « 1 [2] ]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Сушилня от Америка
Иван Г.

Нов участник

Ами тръгнах първо от пералнята която е единия линк тя е по лека като киловати а сушилнята просто защото са комплект. Европейските модели нямат общо като дизайн и програми и това е модел номер 1 за 2019 в Америка. За сушилнята попринцип я има във вариант на газ и ток а 240 волта идват от там че ползват кабел с 2 фази по 120 и нула и заземяване има два варианта на кабели. Пералнята е с показатели
Voltage Rating – 120V / 60Hz
• Connected Load (kW Rating)@120 Volts = 1.2 kW
• Amps@120V = 12A
• Equipped with 120V 3-wire
Иначе като алтернатива за нашия пазар виждам нови модели на Bosch които са хубави.
Та най ме притеснява историята с херците защото като чета това е сложното. И има ли вариант примерно да се вземат два трансформатора един който да ти намали волтажа и друг който да промени честотата говорейки само за пералнята.

Всичко записи: 3 : Дата на рег-ция: Февр. 2020 : Отправено: 07 Февруари, 2020 - 19:34:28
zlostar50

Нов участник

Здравейте! И аз ходя по мъките с пералня и сушилня electrolux iq touch нови внесени от САЩ. Свързах се с Цонев сервиз,но понеже съм от Казанлък, човека няма как да ми помогне. Ако някой тук се занимава с това и може да помогне уредите да бъдат преработени на нашия стандарт и да работят, готов съм да ги докарам на място и да ги оставя. Разбира се ще заплатя труда по ремота и необходимите части за тях. Благодаря!
0878737611 - Недко
zlostar50@hotmail.com

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Март 2020 : Отправено: 06 Март, 2020 - 10:39:38
Иван Г.

Нов участник

zlostar50
Аз разпитвах просто информативно и реално се отказах да купувам от САЩ и да пригаждам.

Всичко записи: 3 : Дата на рег-ция: Февр. 2020 : Отправено: 06 Март, 2020 - 19:17:50
zlostar50

Нов участник

Разбирам. Проблема е че моите са вече тук. Обираха праха в гаража няколко години,но сега ще правя ремонт на къщата и ми се искаше да изхвърля старите и да сложа тези,понеже са чисто нови с найлоните. Благодаря все пак че се включи.

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Март 2020 : Отправено: 09 Март, 2020 - 08:46:17

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Кошче » Кошче » Сушилня SAMSUNG DV 203 AEW/XAC - ­ от 110 на 220V [Страници (2): « 1 [2] ]