Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня Hoover HTI 206

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Alexander

Нов участник

Здравейте,
проблема при мен е че при стартиране на машината на дисплея последователно излизат режимите на работа(пране,плакнене центрофуга и край на програмта)и всичко това за 30сек. без да направи нищо.Прегледах основните неща но не открих нищо.
Надявам се да можете да ми помогнете.
P.S.Зануляването също не върши работа

Всичко записи: 4 : Дата на рег-ция: Февр. 2008 : Отправено: 30 Април, 2008 - 16:44:31
kolyo

Админ
От: Русе

Блокировката включва ли ?
Да няма утечка в някой от бутоните или да е влязла в режим ДЕМО

att-481882264a69eI207.gif

Всичко записи: 11378 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 30 Април, 2008 - 17:28:54
Alexander

Нов участник

Блокировката не се активира докато минава през всички режими.И на мен ми заприлича на Demo mode само ,че очквах да изпише на дисплея ,че е в такъв режим.
Интересното е ,че селектора си работи нормално и всичко е наред до натискането на Старт .Ако се окаже, че е в Demo mode имате ли представа как се излиза от него?

Всичко записи: 4 : Дата на рег-ция: Февр. 2008 : Отправено: 30 Април, 2008 - 23:00:59

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня Hoover HTI 206 [Страници (1)]